Publikuj, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Posted in:

Bezpłatne kursy informatyczne w ramach projektu „Nowe kwalifikacje – Nowe możliwości”. Trwa rekrutacja

Początkiem września w Rzeszowie startuje projekt pt.: Nowe kwalifikacje – Nowe możliwości”. To bezpłatne kursy informatyczne, dotyczące obsługi sieci komputerowych oraz programowania stron www i baz danych. Nie jest wymagana specjalistyczna wiedza w zakresie informatyki, wystarczą podstawowe umiejętności.

Projekt realizowany jest przez firmę J&C Group ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego. Kursy obejmują dużą ilość godzin zajęć praktycznych i kończą się egzaminem potwierdzającym uzyskanie kwalifikacji informatycznych. Uczestnicy zdobędą niezbędną wiedzę do tego, by projektować lokalne sieci komputerowe, programować strony www i aplikacje, zarządzać bazami danych: będą mieć pewność, że wchodzą na rynek pracy z potwierdzeniem kwalifikacji, które są poszukiwanie na podkarpackim rynku pracy.

Do udziału w projekcie może zgłosić się każdy, kto ukończył 18. rok życia oraz mieszka w województwie podkarpackim. Mile widziane również osoby w wieku 50 lat i więcej oraz o niskich kwalifikacjach. Uczestnicy otrzymają dodatkowo bezpłatne podręczniki i niezbędne materiały szkoleniowe. Na każdego kursanta będzie czekał także poczęstunek.

Rekrutacja trwa – wystarczy wysłać wypełniony formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej http://www.jcgroup.pl w zakładce „Aktualne projekty” pt.: „Nowe kwalifikacje – Nowe możliwości”  na adres rzeszow@szkoleniaunijne.com.pl. Informacje udzielane są również pod numerem telefonu: 531 – 388 – 859.

Tekst: Anna Jurzysta