Publikuj, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Posted in:

Centrum Medyczne w Łańcucie – ważna informacja!

Szanowni Państwo,

W związku z wczorajszą decyzją Wojewody podkarpackiego Pani Ewy Leniart o przekształceniu „Centrum Medycznego w Łańcucie” Sp. z o.o. w JEDNOIMIENNY SZPITAL ZAKAŹNY, DO ODWOŁANIA zostaje WSTRZYMANE udzielanie porad oraz świadczeń zdrowotnych w Centrum Medycznym w Łańcucie Sp. z o.o. przy ulicy PADEREWSKIEGO 5.

OD 16.03.2020r. ŚWIADCZENIA z zakresu PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ będą udzielane we wszystkich Gabinetach POZ Centrum Medycznego w Łańcucie, tj. POZ Łańcut – PODZWIERZYNIEC 74A, POZ Krzemienica, POZ Rakszawa, POZ Markowa, POZ Husów, POZ Handzlówka.

POZ PODZWIERZYNIEC 74A będzie pracował od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 do 18:00

POBIERANIE MATERIAŁU DO BADAŃ odbywać się będzie w: POZ Łańcut – Podzwierzyniec 74A, POZ Krzemienica, POZ Rakszawa, POZ Markowa, POZ Husów, POZ Handzlówka w godzinach wskazanych w harmonogramie pracy POZ.

PORADNIE K (Rakszawa, Markowa, Białobrzegi) będą pracować w trybie ostrym oraz będą dostępne dla kobiet w ciąży po wcześniejszej rejestracji telefonicznej.

❗️UWAGA❗️ AKTUALIZACJA INFORMACJI DOTYCZĄCA PORADNI K 🤰

PORADNIA K BĘDZIE ŚWIADCZYĆ USŁUGI W BIAŁOBRZEGACH OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU ❗️

PORADNIA MEDYCYNY PRACY będzie świadczyć usługi tylko w sytuacjach wyjątkowych, po telefonicznej konsultacji. Poradnia znajdować się będzie w budynku POZ Podzwierzyniec 74A.

Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych na bieżąco.
Jednocześnie prosimy o zachowanie szczególnych środków ostrożności oraz wyrozumiałość w związku z nadzwyczajna sytuacją.

źródło: Centrum Medyczne w Łańcucie

fot. P. Dubiel