Publikuj, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Posted in:

Drużyna MKS Łańcut awansowała do półfinału Mistrzostw Polski Kadetek w piłce siatkowej

1 do 4 marca 2018 r. w hali MOSiR Łańcut rozegrany został ćwierćfinał Mistrzostw Polski w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach startowało sześć zespołów: MKS Łańcut, SKS Szóstka Biała Podlaska, MMKS Kędzierzyn Koźle, UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin, MUKS Joker Świecie, GKS Wieżyca 2011 Stężyca. W ćwierćfinale województwo podkarpackie reprezentowała drużyna MKS Łańcut, która wygrała bezapelacyjnie wszystkie swoje mecze i zajęła I miejsce. Drużyna łańcucka awansowała do półfinału Mistrzostw Polski i znalazła się w gronie 16 najlepszych drużyn w Polsce w kategorii kadetek (do 17 lat). Na zakończenie wszystkie drużyny i wyróżnione zawodniczki odebrały pamiątkowe dyplomy, które wręczył Jerzy Hałka Dyrektor MOSiR Łańcut i Lucyna Dudek Prezes MKS Łańcut.

MKS Łańcut: Aleksandra Balawejder, Gabriela Dudek, Maja Gwizdak, Gabriela Jaroch, Magdalena Kątnik, Karina Krzyszczuk, Zuzanna Kuźniar, Gabriela Liwień, Julia Midura, Gabriela Ozimek, Julia Podolec, Weronika Puchalska, trener: Bogdan Dudek.