Publikuj, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Posted in:

Konfrontacje fotograficzne łańcuckiego Fotoklubu

Łączy ich jedno – wspólna pasja do fotografowania. Łańcuckie Konfrontacje Fotograficzne to cykliczna impreza i podsumowanie całorocznej pracy członków Fotoklubu działającego przy Miejskim Domu Kultury.

24 lutego 2017 r. każdy mógł przyjść i obejrzeć pokaz diaporam i prezentacji multimedialnych oraz wziąć udział w wernisażu wystawy zatytułowanej „Chasydzi w Leżajsku”. W tym roku Fotoklub zorganizował Konfrontacje Fotograficzne już po raz siódmy. Tegoroczna impreza odbyła się w galerii MDK w budynku PTTK.

Łańcucki Fotoklub, założony i prowadzony przez instruktora fotografii Edwarda Sońskiego, działa już od 37 lat. Członkami Fotoklubu są osoby w różnym wieku i z różnym doświadczeniem w fotografowaniu. Amatorzy aparatu to pełni zapału i chęci pasjonaci, którzy w fotografii widzą sposób na wyrażenie siebie. Cieszący się dużą popularnością Fotoklub jest otwarty dla wszystkich miłośników tej dziedziny.

Wystawa była również okazją do wręczenia nagród za całokształt twórczości fotograficznej, którą otrzymał Arkadiusz Grzyb. Natomiast za debiut fotograficzny nagrodę wręczono najmłodszej członkini Fotoklubu Ewie Tomaszek.

Autorzy wystawy:

Agnieszka Mac-Uchman
Piotr Skrobacz
Arkadiusz Grzyb
Dariusz Kiełb
Marcin Pieniążek
Kamil Wyrzykowski
Sebastian Maślanka
Edward Soński

Więcej inf. w Wydarzeniach TV Łańcut

Fot. Fotoklub Łańcut