Publikuj, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Posted in:

Konkurs „Instytucja/placówka przyjazna osobom z niepełnosprawnością i seniorom”

„Instytucja/placówka przyjazna osobom z niepełnosprawnością i seniorom” to konkurs skierowany do osób z obszaru naszego miasta Łańcuta, których działalność (instytucja lub placówka) ze szczególna troską dba o potrzeby osób starszych i niepełnosprawnych.

Organizatorami konkursu są Burmistrz Miasta Łańcuta Rafał Kumek i Społeczny Rzecznik Seniorów i Osób Niepełnosprawnych Miasta Łańcuta. Konkurs będzie odbywać się co roku, w okresie od 1 września do 30 listopada. Już teraz możesz złożyć wniosek, który można pobrać ze strony internetowej miasta Łańcuta.

Zwycięscy konkursu w nagrodę otrzymają Certyfikat „Instytucja/Placówka Przyjazna Osobom z Niepełnosprawnością i Seniorom”, ważny przez rok oraz prawo do umieszczenia logo konkursu przy wejściu do placówki, na wystawie sklepowej lub w innym widocznym miejscu.

Zgłoszenia należy przesłać na adres Urzędu Miasta Łańcuta, ul. Plac Sobieskiego 8, 37-100 Łańcut za pośrednictwem poczty lub na adres poczty elektronicznej: spolecznyrzecznik@gmail.com lub złożyć w sekretariacie Burmistrza Miasta Łańcuta w terminie do 31 października.

Jeśli znasz firmę lub instytucję publiczną dbającą o potrzeby osób starszych i niepełnosprawnych, możesz ją zgłosić do Społecznego Rzecznika Seniorów i Osób Niepełnosprawnych Miasta Łańcuta, na adres e-mailowy: spolecznyrzecznik@gmail.com.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie Urzędu Miasta.
Źródło: Miasto Łańcut.
J. Rejman