Publikuj, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Posted in:

Ogólnopolski Turniej Juniorek o Puchar Burmistrza Miasta

W dniach 28-29.09.2019 r. hala sportowa MOSiR w Łańcucie gościła uczestniczki Ogólnopolskiego Turnieju w Piłce Siatkowej Juniorek. Podczas dwudniowych zmagań, w stojącej na wysokim poziomie sportowym rywalizacji, udział wzięło 7 drużyn. Cały turniej, po rozegraniu osiemnastu emocjonujących spotkań, wygrał pierwszy zespół MKS Łańcut pozostawiając w pokonanym polu MKS V LO Rzeszów – II miejsce, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – III miejsce, MKS „1” Tarnów – IV miejsce, Elite Volley Kraków – V miejsce. Dwa ostatnie miejsca zajęły drugie zespoły Tarnowa i Łańcuta. Podczas uroczystego zakończenia tego, wzorowo zorganizowanego turnieju, puchary i dyplomy ufundowane przez Burmistrza Miasta Łańcuta osobiście wręczył sam burmistrz Rafał Kumek w towarzystwie dyr. MOSiR Jerzego Hałki i Prezes MKS Łańcut Lucyny Dudek. Oprócz pucharów i dyplomów najlepsze zawodniczki w zespołach i na pozycjach wyróżnione zostały pamiątkowymi statuetkami.

Najlepszą rozgrywającą została Gabriela Stachura z MKS „1” Tarnów,
przyjmującą Natalia Rejment z MKS V LO Rzeszów,
atakującą Gabriela Liweń   z MKS Łańcut,
środkową Elwira Piotrowska z KSZO Ostrowieć Św.,
libero Gabriela Jaroch z MKS Łańcut,
zaś MVP turnieju została „kapitanka” MKS Łańcut – Gabriela Dudek.

Najlepszymi zawodniczkami w poszczególnych zespołach zostały: Rzeszów – Woś Izabela, Tarnów I – Zuza Stachura, Tarnów II – Oliwia Sysło, Ostrowiec – Oliwia Błaszczyk, Elite Volley – Natalia Musiał, Łańcut I – Ola Balawejder i Jagoda Stokłosa, Łańcut II – Anna Szpyt.