Publikuj, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Posted in:

Porażka Sokoła w pierwszym meczu półfinałowym

W pierwszym meczu półfinałowym Sokół Łańcut przegrywa na własnym parkiecie z GTK Gliwice 77:80.

Mecz od początku zapowiadał się na emocjonujący. To, że zespół z Gliwic jest debiutantem rundy play-off, nie oznacza, że nie posiada doświadczonych zawodników. Pojedynek był bardzo wyrównany. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 20:21 dla gości. Jak przystało na walkę o finał obie drużyny grały bardzo ofensywnie. Końcówka drugiej kwarty należała do Gliwic. Dwupunktowe prowadzenie Sokół objął na początku trzeciej odsłony, która jednak zakończyła się wynikiem 65:62 dla GTK. Na trzy minuty przed końcem meczu łańcucka drużyna odrobiła stratę. Wynik jednak zmieniał się jak w kalejdoskopie i do końca nie było wiadomo, która drużyna zwycięży. Ostatecznie, mecz zakończył się wygraną Gliwic.

Najlepszym zawodnikiem spotkania został Kacper Radwański z GTK.

Drugi mecz już jutro o 17:30.

Więcej o meczu i rozmowy z zawodnikami w najbliższych Wydarzeniach TV Łańcut.

Max Elektro Sokół Łańcut vs GTK Gliwice 77:80 (20:21, 22:25, 20:19, 15:15)

Max Elektro Sokół: Sebastian Szymański 21, Alan Czujkowski 18, Krzysztof Krajniewski 8, Bartosz Czerwonka 6, Maciej Klima 6, Jerzy Koszuta 6, Rafał Kulikowski 6, Marcin Sroka 4, Jacek Balawender 2.

GTK: Kacper Radwański 26, Damian Pieloch 19, Marcin Salamonik 8, Paweł Zmarlak 8, Marcin Weselak 6, Aleksander Filipiak 5, Marceli Dziemba 4, Michał Jędrzejewski 4.