Publikuj, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Posted in:

Umowa na diagnostykę w łańcuckim szpitalu podpisana

W poniedziałek (8 października) podpisano umowę na prowadzenie pracowni diagnostycznej z firmą Voxel. Uroczystość odbyła się na terenie budowy nowego pawilonu diagnostyczno-zabiegowego w Centrum Medycznym w Łańcucie.

Umowa została podpisana przez prezesa Centrum Medycznego w Łańcucie Łukasza Waisa oraz prezesa firmy Voxel Jarosława Furdala.

Pomimo iż część pawilonu, w której będzie się mieścić diagnostyka obrazowa jest jeszcze w trakcie budowy, zawarta umowa, już teraz pozwoli firmie Voxel na przystosowanie pomieszczeń pod swoją działalność. Jest to konieczne ze względu na specyfikę działania i gabaryty aparatury medycznej.

Druga część uroczystości odbyła się w Hotelu Sokół, gdzie podczas konferencji prezes Zarządu Centrum Medycznego w Łańcucie przedstawił prezentację na temat dotychczasowego rozwoju szpitala oraz przyszłych planów inwestycyjnych. Następnie prezes firmy Voxel zaprezentował dynamiczny rozwój pracowni obrazowych Voxel w Polsce oraz osiągnięcia jakich dokonali na przełomie dziesięciu lat w województwie podkarpackim, a także perspektywy rozwoju firmy w przyszłości.

Na zakończenie przybliżono tajniki działania i zastosowania innowacji w sprzęcie medycznym, w szczególności rezonansie magnetycznym.

Relacja z uroczystości w Wydarzeniach TV Łańcut.

Inf. CM w Łańcucie