Publikuj, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Posted in:

Zespół Szkół Nr 2 w Łańcucie zajmuje I miejsce w Mistrzostwach Łańcuta Szkół Średnich w Halowej Piłce Nożnej

Wczoraj (29 października) w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie rozegrano Mistrzostwa Łańcuta Szkół Średnich w Halowej Piłce Nożnej. W turnieju wzięło udział sześć drużyn: I LO Łańcut, ZS Nr 1 w Łańcucie, ZS Nr 2 w Łańcucie, ZS Nr 3 w Łańcucie, ZST Łańcut oraz NMOW Łańcut.

Mecze rozgrywano w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”, a następnie w meczach finałowych rywalizowano o miejsca I-VI. Zwycięzcą turnieju została reprezentacja ZS Nr 2 w Łańcucie, która w meczu finałowym pokonała ZST w Łańcucie 2:1. Na trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy ZS Nr 1 w Łańcucie, a czwarte miejsce przypadło drużynie ZS Nr 3 w Łańcucie. Najlepszym bramkarzem okazał się Damian Płocica (ZST Łańcut), a koronę króla strzelców wywalczył Mateusz Kubis (ZS Nr 2 Łańcucie). Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został Mateusz Bartnik (ZS Nr 2 w Łańcucie).

Na zakończenie turnieju wszystkie drużyny oraz najlepsi zawodnicy odebrali pamiątkowe puchary i dyplomy, które wręczył Dyrektor MOSiR Łańcut Jerzy Hałka.

Szczegółowe wyniki mistrzostw TUTAJ.

inf., fot. MOSiR Łańcut