Publikuj, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Posted in:

ZS nr 3 Mistrzem Łańcuta Szkół Średnich w halowej piłce nożnej

Wczoraj (15 listopada) w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Łańcuta Szkół Średnich w Halowej Piłce Nożnej. Udział w nich wzięło 6 drużyn: ZS Nr 1 w Łańcucie, ZS Nr 2 w Łańcucie, ZS Nr 3 w Łańcucie, ZST w Łańcucie, I LO w Łańcucie oraz NMOW w Łańcucie. Mecze rozgrywano w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”, a następnie w meczach finałowych rywalizowano o miejsca I-VI.

Zwycięzcą turnieju została drużyna ZS nr 3 w Łańcucie, która w meczu finałowym pokonała NMOW Łańcut 2:1. Miejsce trzecie zajęli zawodnicy ZS Nr 1 w Łańcucie, a czwarte z ZST Łańcut.
Najlepszym bramkarzem turnieju został Artur Hyjka z NMOW Łańcut, koronę króla strzelców zdobył Patryk Nowak z ZST Łańcut, a najlepszym zawodnikiem okazał się Adrian Czubek z NMOW Łańcut. Na zakończenie mistrzostw wszystkie drużyny oraz najlepsi zawodnicy odebrali pamiątkowe puchary, statuetki oraz dyplomy.