Publikuj, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Posted in:

Zwycięzcą turnieju zostało Przedszkole Sióstr Służebniczek

W dniu 4 czerwca br. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się XI Sportowy Turniej Przedszkoli – ŁAŃCUT 2019.  W zawodach wzięło udział siedem łańcuckich placówek: Przedszkole nr 2, Przedszkole nr 3, Przedszkole nr 4, Przedszkole nr 5, Przedszkole Sióstr Służebniczek, Przedszkole Jaś i Małgosia oraz Przedszkole Nutka. Przedszkolaki startowały w następujących konkurencjach: „sztafeta”, „rzut woreczkiem”, „zostaw, zabierz”, „skoki dodawane”, „przewróć, postaw”.

Zwycięzcą turnieju zostało Przedszkole Sióstr Służebniczek, które tym samym obroniło tytuł zdobyty rok temu. Drugie miejsce zajęło Przedszkole nr 5, a na trzecim stopniu podium uplasowała się reprezentacja Przedszkola nr 2. Dalsze miejsca zajęły: Przedszkole Jaś i Małgosia, Przedszkole nr 3, Przedszkole nr 4 oraz Przedszkole Nutka. Na zakończenie zmagań wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie niespodzianki sfinansowane ze środków Gminnego Funduszu Przeciwdziałania Alkoholizmowi.

Puchary i dyplomy wręczali Zastępca Burmistrza Miasta Łańcuta Michał Mglej, Koordynator Biura Rozwoju Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Łańcuta Michał Mac oraz Dyrektor MOSiR Jerzy Hałka.