Reklama w TV Łańcut

Zależy ci na promocji Twojego wydarzenia, imprezy, firmy?

 

Chcesz dotrzeć do większej niż dotąd liczby odbiorców?

 

Nie wiesz gdzie zamieścić reklamę tak, by mieszkańcy regionu ją dostrzegli?

 

A może potrzebujesz profesjonalnego materiału filmowego do własnych celów?

 

Zgłoś się do nas!

 

Telewizję Łańcut co miesiąc poprzez kanał YouTube ogląda średnio 20 tys. internautów. Jeszcze większą oglądalność zapewnia nam funkcjonowanie w ramach Grupy Medialnej Info. Profil Facebook TV Łańcut ma ponad 4 tys. polubień i dociera do ok. 20 tysięcy osób tygodniowo. Z kolei naszą stronę www codziennie odwiedza średnio 1000 internautów.

 

Skuteczna reklama!

 

Naszą marką jest regularność i rzetelność, a funkcjonowanie w ramach publicznej instytucji (Miejski Dom Kultury) sprawia, że można mieć do nas zaufanie. Od sześciu lat istniejemy w lokalnej przestrzeni, wiemy jak się w niej poruszać, by nasze działania były skuteczne.

 

Szeroki zasięg!

 

TV Łańcut funkcjonuje w ramach Grupy Medialnej Info, skupiającej lokalne telewizje z całego Podkarpacia i części Małopolski. Emisja wspólnego programu zapewnia promocję nie tylko na skalę regionalną ale też wojewódzką i nie tylko. Programy Grupy Medialnej Info ogląda prawie 4 mln internautów rocznie. Działalność Grupy Medialnej Info kładzie duży nacisk na transmisje na żywo, dając możliwość szerokiej i skutecznej reklamy.

 

Przejrzystość informacji!

 

Nasza strona internetowa, w przeciwieństwie do większości portali informacyjnych, nie jest zalana morzem banerów, wyskakujących okienek i denerwujących komunikatów – Twoja reklama na przejrzyście zaprojektowanej stronie na pewno będzie widoczna.

 

TV Łańcut oferuje reklamę na stronie www.tvlancut.com, zapewniając średnio 1 000 odsłon dziennie. Warto także skorzystać z możliwości reklamy w serwisie informacyjnym „Wydarzenia” – flagowym programie TV Łańcut wydawanym dwa razy w tygodniu i prezentującym najważniejsze wiadomości z życia regionu. Oferujemy także reklamę na platformie Grupa Medialna Info, gdzie cogodzinne bloki reklam docierają do odbiorców za pośrednictwem telewizji kablowej i internetu. We współpracy z Grupą Medialną oferujemy także skuteczną reklamę podczas transmisji na żywo.

 

Posiadamy doświadczenie w realizowaniu reklamowych materiałów wideo i zwiastunów filmowych. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i elastycznie. Przykłady? –>

Reklama na stronie TV Lancut

Reklama w wydarzeniach tv Lancut

Materiały filmowe TV Lancut

NOWOŚĆ!

Jako członek Grupy Medialnej Info oferujemy reklamę w ponadregionalnej telewizji, której programy emitowane są jednocześnie na platformie www.grupamedialna.info, na portalach jedenastu partnerów medialnych, w tym TV Łańcut, oraz w telewizjach kablowych na terenie Podkarpacia i Małopolski.

 

cennik usług tv Łańcut

Chcesz pozyskać nas jako patrona medialnego dla swojego wydarzenia? Przejdź do działu PATRONAT MEDIALNY.

Interesuje Cię reklama na naszej stronie lub w programie telewizyjnym ?

Chcesz zareklamować się w Grupie Medialnej Info ?

Szukasz kogoś kto zrealizuje dla Ciebie materiał filmowy?

Napisz nam czego potrzebujesz, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę według obowiązującego cennika.

Imię i nazwisko (wymagane)

Tel. (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat (wymagane)
Reklama na stronieReklama w "Wydarzeniach" i Transmisjach na żywoMateriały filmoweReklama w grupie medialnej na żywo

Treść wiadomości