Publikuj, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Posted in:

Filmowy Łańcut – zakończenie pierwszego etapu rekrutacji

Przez cały miesiąc luty prowadzony był nabór do projektu „Filmowy Łańcut wczoraj i dziś”. Przyjmowane były zgłoszenia młodzieży w wieku 13-19 lat zamieszkałej na terenie powiatu łańcuckiego i uczęszczającej do łańcuckiego gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie inicjatywą organizatorzy ogłosili dla kandydatów drugi etap rekrutacji. 

Osoby spełniające kryteria rekrutacji po mailowym zgłoszeniu otrzymały formularz zgłoszeniowy, który po wydrukowaniu i wypełnieniu należy przynieść na indywidualne spotkanie rekrutacyjne, które odbędzie się w dniu 2 marca. 

Kandydaci, którzy nie spełnili jednego z formalnych wymogów programu „Równać Szanse”, tj. nie znajdują się w przedziale wiekowym 13-19 lat  lub uczęszczają do szkół innych niż gimnazjalne lub ponadgimnazjalne, niestety musieli zostać wykluczeni z udziału w projekcie.

Zgłoszone osoby, które nie spełniły dodatkowego wymogu określonego przez TV Łańcut, tj. nie mieszkają na terenie powiatu łańcuckiego bądź nie uczą się w jednej z łańcuckich szkół zostały wpisane na listę rezerwową. W wypadku pozostania wolnych miejsc po drugim etapie rekrutacji zostaną o tym poinformowane wieczorem 2 marca i zaproszone na dodatkowe spotkanie rekrutacyjne. 

Osoby, które pomimo zgłoszenia mailowego nie otrzymały wiadomości zwrotnej od organizatorów proszone są o pilny kontakt pod adres projekty.mdk@gmail.com

Projekt realizowany jest w ramach regionalnego konkursu grantowego „Równać Szanse 2014” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży. Organizatorzy projektu to TV Łańcut i Miejski Dom Kultury w Łańcucie w partnerstwie  z Muzeum-Zamkiem w Łańcucie oraz Akademią Aktorską „Artysta” w Rzeszowie.