Publikuj, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Posted in:

Z Wisłoka w Tryńczy wydobyto samochód z ciałami

Akcja trwała kilka godzin. Finał okazał się tragiczny. Z rzeki Wisłok w miejscowości Tryńcza wydobyto pojazd marki daewoo tico, w którym znajdowały się ludzkie zwłoki. Funkcjonariusze ustalają tożsamość osób. Na miejscu pod nadzorem prokuratora trwają policyjne czynności.

 

Policjanci i strażacy przez kilka godzin pracowali w okolicach rzeki Wisłok w Tryńczy w powiecie przeworskim. Czynności te były związane z poszukiwaniem trzech zaginionych nastolatek z powiatu przeworskiego. Użyty dziś przez strażaków sonar wskazał, że na dnie rzeki znajduje się duży przedmiot – prawdopodobnie samochód. Warunki były bardzo trudne, nurkowie kilka razy schodzili pod wodę. Przed godz. 16:00 na brzeg wyciągnięto fioletowe daewoo tico, w środku znajdowały się ludzkie ciała.  

Trwają oględziny samochodu. Policjanci ustalają tożsamość osób, których ciała znajdują się wewnątrz auta. Na miejscu pod nadzorem prokuratora prowadzone są czynności zmierzające do ustalenia dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia. 

Inf. KWP