Publikuj, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Posted in:

Zmiany w organizacji ruchu drogowego w dniach 31 października oraz 1 listopada!

Z okazji zbliżającego się Dnia Wszystkich Świętych, Komenda Powiatowa Policji w Łańcucie informuje nas o zmianach w organizacji ruchu drogowego, które obowiązywać będą w dniach 31 października oraz 1 listopada w obrębie cmentarza komunalnego w Łańcucie.

fot. E. Soński

Od godz. 6:00 w środę 31 października do godz. 22:00 w czwartek, 1 listopada obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy na ul. Rodziny Ulmów od strony ul. Mościckiego w kierunku ul. Traugutta. Możliwość zatrzymania i postoju na ul. Rodziny Ulmów będzie od strony cmentarza. Od strony ul. Traugutta w tych dniach obowiązywać będzie zakaz wjazdu na ul. Rodziny Ulmów.

Na ul. Mościckiego w dniu 1 listopada od godz. 6:00 do godz. 22:00 obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy (w stronę Wysokiej) na odcinku od skrzyżowania z ul. Armii Krajowej (DK nr 94) do skrzyżowania z ul. Ulmów i dalej ulicą Ulmów do skrzyżowania z ul. Traugutta. Ruch na ul. Traugutta będzie dwukierunkowy, natomiast wyjazd na ul. Armii Krajowej (DK nr 94) będzie możliwy tylko w prawo, w stronę Przeworska.

W dniu 1 listopada, w godz. od 6:00 do 22:00, do użytku publicznego będzie dostępna droga wewnętrzna Zakładu Gazowniczego w Rzeszowie Rejon Dystrybucji Gazu w Łańcucie, którą będzie można dojechać od strony ul. Mościckiego do ul. Armii Krajowej (wyjazd na wysokości Lidla).

fot. E. Mazurkiewicz

W dniu Wszystkich Świętych zatrzymanie i postój pojazdów dopuszczalny będzie po prawej stronie na ul. Mościckiego od skrzyżowania z ul. Armii Krajowej (DK nr 4) do skrzyżowania z ul. Ulmów. Natomiast na ul. Ulmów pojazdy będzie można pozostawić na drodze od strony cmentarza.

Osoby majce trudności z poruszaniem się, będzie można dowozić na plac przy kaplicy cmentarnej. Kierowców pojazdów zobowiązuje się do niezwłocznego odjechania z tego miejsca po wykonaniu przewozu, tak by nie blokować dostępu innym potrzebującym.

Objazdy do ul. Armii Krajowej (DK nr 94) od strony Dynowa.

Od strony Dynowa w kierunku Rzeszowa wyznaczony będzie objazd przez Kraczkową – skrzyżowanie przy Pizzerii Stary Młyn w Albigowej. Natomiast dla osób jadących od strony Dynowa w kierunku Przeworska objazd do ul. Armii Krajowej przez Wysoką (droga obok Zespołu Szkół w Wysokiej) i Soninę.

Inf. KPP Łańcut